Дізнавайся про акції першим!

Блог

Ювелірні тренди для маленьких модниць

Дитячі ювелірні вироби стають дедалі популярнішими серед батьків, які хочуть зробити особливий подарунок своїм малюкам. У цій статті ми розглянемо основні ювелірні тренди для дітей, які варто врахувати при виборі прикрас для наших найменших. Ключові тренди дитячих ювелірних ви..

23.05.2024
0
28
Як зареєструвати шлюб під час війни?

Як зареєструвати шлюб під час війни? Українці доводять: війна — не перешкода для справжнього кохання та створення нової сім'ї. Понад 11 тисяч пар зареєстрували шлюб з початку дії воєнного стану, від 24 лютого. І хоч купити обручки та красиве весільне вбрання в цей час — зовсім н..

01.04.2022
0
554
Догляд за срібними прикрасами

Прикраси із срібла, завдяки своїй привабливості, різноманітності та невисокій вартості, вже впродовж тривалого часу залишаються надзвичайно популярними на ринку ювелірних виробів. Асортимент їх просто вражає! Кожен може обрати собі прикрасу до вподоби, враховуючи індивідуальні по..

15.02.2022
0
786
Як визначити розмір каблучки?

В умовах сьогодення, коли покупки ювелірних прикрас все частіше робляться в інтернет-магазинах, придбати каблучку ідеального розміру стає непростим завданням, особливо, якщо вона обирається без примірки та має стати несподіваним і приємним подарунком. Як правило, з такою ситуаціє..

15.02.2022
0
875
Як обрати прикрасу дитині. Практичні поради

День народження, хрестини, перше причастя, іменини, 8 Березня, початок нового навчального року у школі – це далеко не повний перелік святкових подій, з нагоди яких батьки, друзі, хресні та інші родичі постають перед вибором подарунка дітям. І не важливо, скільки років малечі, юве..

15.02.2022
0
733
Види золота. Розмаїття кольорів

Прикраси із золота – були та залишаються надзвичайно популярними та затребуваними на ринку ювелірних виробів. Колір золота – насичено жовтий, і в чистому вигляді – це надто м’який і пластичний метал, який легко піддається деформації. Тому, виготовляючи прикраси, майстри використо..

15.02.2022
0
1804
Види плетіння ланцюжків. Топ-15​

Ланцюжок – одна з найпопулярніших прикрас, яку однаково полюбляють і жінки, і чоловіки. Ланцюжок прекрасно доповнює образ, разом з іншими прикрасами, підкреслює смак власника (власниці) і являється універсальним подарунком не тільки для дорослих, але і для дітей. Асортимент ла..

15.02.2022
0
2509
А чи справжнє ваше золото? Перевіримо?

Ювелірні вироби із золота користуються шаленою популярністю. Ціна на такі прикраси доволі висока. Цим користуються нечесні «підприємці», намагаючись продати довірливим покупцям вироби із міді, різноманітних недорогих сплавів, по ціні золота 585 або вищої проби.Чи впевнені ви в то..

14.02.2022
0
337
Що подарувати на Пасху?

Пасха - найбільше християнське свято, з багатогранними традиціями та потужним смислом. В цей день прийнято відвідувати Богослужіння, після якого - зустрічатись в колі сім"ї з найближчими родичами - батьками та дітьми, братами та сестрами, хрещениками та хресними. І - тішити їх св..

14.02.2022
0
361
Каучукові браслети: красиво і стильно

Каучукові браслети - відносна новинка на ринку ювелірних прикрас, що швидко завоювала популярність. Виготовляються у класичному стилі, коли вироби виглядають строго та елегантно, або ж у сучасному, що передбачає наявність яскравих вставок, різноманітних доповнень та певну ступінь..

14.02.2022
0
394
Лікувальні властивості срібних прикрас

Срібло - природний бактерицидний метал Незважаючи на те, що медична галузь розвивається семимильними кроками, створюються нові антибактеріальні, протигрибкові та антисептичні препарати, роль срібла для боротьби з деякими інфекційними захворюваннями залишається досить вагомою. Па..

10.02.2022
0
1375
Як обрати сережки за формою обличчя​

Сережки - дуже популярна прикраса, яка підкреслює індивідуальність кожної представниці прекрасної статі. Тому більшість з них має в своєму ювелірному арсеналі чимало таких виробів. Як обрати сережки за формою обличчя, розглянемо далі у статті. Стилісти розрізняють наступні т..

09.02.2022
0
339
Каффи. Сережки для створення образу

Каффи... Оригінальні, стильні, яскраві... Вони не просто доповнюють образ, а створюють його, підкреслюють індивідуальність, зачаровують загадковістю і виділяють свою власницю з натовпу. Такі сережки підходять для любительок всього незвичного, які обожнюють дивувати оточуючих унік..

09.02.2022
0
557
Любителям пірсингу: обручки - мікродермали

Популярність пірсингу Пірсинг різних частин тіла - бездоганний спосіб самовираження та привернення уваги. Ще в древності проколювання шкіри носило безліч смислових навантажень: ритуальні - жертва богам, ознака заміжнього статусу жінки, посвята у вожді племені та ін. В наш час це..

08.02.2022
0
338
Ювелірні набори

Ювелірні набори: сучасний тренд чи пережиток минулого? Незважаючи на те, що дизайнери із світу ювелірного мистецтва пропонують безліч варіантів скомбінованих наборів прикрас, існує думка, що ювелірні комплекти (їх ще називають гарнітурами або сетами) - це не модно. Коли йде мова..

08.02.2022
0
642
Даруємо прикраси: пакування ювелірних виробів

Безперечно, сама по собі ювелірна прикраса є достойним і бажаним подарунком. Проте оцінювати подарунок на презентабельність починають ще на початку дарування, тоді - коли вручається красиво упакована річ. Кожній ювелірній прикрасі потрібне оригінальне упакування, щоб правильно ро..

08.02.2022
0
339
Шарми - загадкові намистини для браслетів

Мрія кожної представниці прекрасної статі, незалежно від віку, - виділитись серед натовпу, привернути увагу, викликати зацікавленість і приємно вразити оточуючих. Одяг, зачіска, макіяж - чудові засоби досягнути цього. Але особливий ефект забезпечують прикраси - чи то якісна біжут..

08.02.2022
0
344
Діаманти - еталон досконалості

Діаманти - еталон досконалості... Бажані, чарівні, оповиті магічною силою глибинної енергії земної лави, що виносить на поверхню рідкісні дорогоцінні алмази. А вже з них виготовляють діаманти - омріяні камінчики більшості представниць прекрасної статі. Алмаз - єдиний відомий м..

08.02.2022
0
376
Ювелірна мода 2022: трендові прикраси

Ювелірна мода 2022: на що звернути увагу? Трендові ювелірні прикраси не просто доповнюють імідж, але і задають настрій образу в цілому, роблять його цілісним та ефектним. В новому 2022 році ювелірний мінімалізм, залишаючись популярним, продовжить змінюватись в сторону задерикува..

08.02.2022
0
1050
Пустотіле золото: "за" і "проти"​

Ріст цін на ювелірні прикраси - звичні реалії сьогодення. Тому збільшення попиту на вироби із дутого золота - закономірне і очікуване явище. Звичайно, багато потенційних покупців міркують: а чи доцільно витрачати більше коштів, якщо можна придбати прикрасу аналогічної ваги і проб..

07.02.2022
0
352