Дізнавайся про акції першим!

Про нас

ZODI

Завдяки мультибрендовості  представленої продукції, конкурентоспроможним цінам та безпосередній близькості до потенційних покупців, ми динамічно розвиваємося та охоплюємо дедалі більшу аудиторію споживачів.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ТА ПОСТІЙНЕ ОНОВЛЕННЯ

Асортимент представлений сотнями найменувань. Це ювелірні прикраси з дорогоцінних металів, оздоблені діамантами, намистинами, сапфірами, рубінами тощо. До вашої уваги: каблучки, підвіски, сережки, запонки, брошки, кольє, обручки, браслети, прикраси для дітей, а також ювелірні вироби релігійної, сувенірної і патріотичної тематики.

Щосезону колекція виробів поповнюється стильними новинками, які диктує світ моди. Таким чином кожен покупець може знайти прикрасу відповідно до своїх уподобань і гаманця.

А якщо важко визначитися, що купити на подарунок, пропонуємо цікавий варіант – придбати подарунковий сертифікат, і людина сама собі вибере те, що їй до вподоби.

ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПОСТПРОДАЖНИЙ СЕРВІС

До особливих свят магазин «Zodi» дарує знижки на широкий асортимент золотих і срібних прикрас. Зокрема, обручки, каблучки, сережки, кулони, кольє, що створені провідними українськими виробниками. Ми працюємо задля комфортності покупців, враховуючи індивідуальні побажання.

Постійні клієнти отримують персональні знижки, що робить співпрацю з нами ще більш приємною та вигідною.

 Якщо сталося так, що виріб зламався, відсилаємо на завод-виробник, який безкоштовно його відремонтує. У випадку відсутності потрібного розміру обраної прикраси, робимо замовлення для конкретної людини, щоб максимально спростити шлях пошуку й придбання виробу.

 

ЗАМОВЛЯЙТЕ ОНЛАЙН - ЗАБИРАЙТЕ В МАГАЗИНІ

Для зручності покупців, які цінують свій час, пропонуємо переглянути каталог нашого інтернет-магазину. А тих, хто бажає придбати ювелірні вироби "вживу", запрошуємо відвідати магазини-салони "ZODI" у Львові, Винниках, Буську та Городку. Магазини працюють з 8:30 до 19:30 без вихідних, що дає можливість переглянути, вибрати й придбати золоту чи срібну прикрасу до чи після роботи, в суботу чи неділю.

Похід у ювелірний магазин стане гарним і зручним варіантом  вирішення питання з достойним подарунком, який служитиме багато років і тішитиме око красою та теплими спогадами.

Наші ювелірні вироби в сірі буденні дні додадуть вам гарного настрою, позитиву та краси!